
Лава з дерева та металу
16 066 ₴
- Під замовлення
- Код: 214
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (66) 339-28-25Менеджер консультант
Лава з дерева та металу
О нас: дерево - не стандартна столярна майстерня.
Поєднуючи дерево з металом ми отримуємо унікальні творіння, які так добре вписуються в сучасний інтер'єр будинку та саду. Запорука нашого успіху — гарна команда, до складу якої входять як молоді фахівці, так і досвід старої столярної школи! І попри те, що дерево досить молода компанія ми стрімко набираємо оберти та завойовуємо довіру нашого клієнта, вкладаючи душу в кожен свій виріб.
Лавка дерев'яна садова.
Виготовлена з масиву сосни та матала
Розмір: 1700*600*500 мм
Покриття: вологостійкий лак, олія
Також ми можемо внести зміни в будь-який вибране вами виріб: форма, розмір, покриття, колір, порода дерева і тд...
Для того, щоб отримати більше інформації про товари нашого виробництва Зв'яжіть із нами будь-яким зручним для Вас способом.
И ми робимо все як треба!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1700 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота сидіння | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сосна |
- Ціна: 16 066 ₴


