
Підлогове кашпо для зонування різних просторів "Gray"
8 449 ₴
- Під замовлення
- Код: 146
Відправка з 30 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Високі вазони добре підходять для зонування літніх терас, майданчиків, кафе, зон відпочинку вдома або офісу, служать як фитостены, прикрашають і створюють затишок.
- Матеріал: дсп, фанера, метал
- Розмір: довжина 960 мм* висота 800 мм * ширина 230 мм
- Колір: будь-який під замовлення
- Покриття: фарба.
можемо внести зміни в будь-який вибраний вами виріб: форма, розмір, покриття, колір, порода дерева та інше.
Для того, щоб отримати більше інформації про товари нашого виробництва зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
І ми зробимо все як треба!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підлогова |
- Ціна: 8 449 ₴

