
Підлогове кашпо з металу “Steel"
14 978 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 46
Відправка з 30 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Високі вазони добре підходять для зонування літніх терас, майданчиків, кафе, зон відпочинку вдома або офісу, служать як фитостены, прикрашають і створюють затишок.
- Матеріал: метал
- Розмір: довжина 940 мм* висота 800 мм * ширина 210 мм
- Колір: т. коричневий
- Покриття: фарба.
- можемо внести зміни в будь-який вибраний вами виріб: форма, розмір, покриття, колір, порода дерева та інше.
Для того, щоб отримати більше інформації про товари нашого виробництва зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
І ми зробимо все як треба!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підлогова |
| Тип | Кашпо |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 14 978 ₴


