
Кашпо перегородки з металу "Оранжерея"
13 057 ₴
- Під замовлення
- Код: 161
Відправка з 14 квітня 2026+380 (68) 788-21-47
КиевстарViber
- +380 (66) 339-28-25Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Металлические вазоны- это универсальный продукт для внутреннего и наружного использования. Высокие, плоские вазоны не занимают много места и отлично дополняют любой дизайн.
- Материал: металл
- Размер: длинна 1000 мм * высота 500 мм * ширина 250 мм
- Цвет: белый (или по выбору заказчика)
можем внести изменения в любое выбранное вами изделие: форма, размер, покрытие, цвет, порода дерева и прочее.
Для того, щоб отримати більше інформації про товари нашого виробництва зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
І ми зробимо все як треба!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 13 057 ₴


