
Статуетка Lefard Кошик з квітами 18 см 461-225
3 225 ₴
- В наявності
- Код: 461-225
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard Кошик з квітами 461-225
розмір 12х12х18 см
матеріал-фарфор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Рослини |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 3 225 ₴
