
Статуетка Veronese Таємна вечірка 71 см 75825V4
14 978 ₴
- В наявності
- Код: 75825V4
+380 (68) 788-21-47
КиевстарViber
- +380 (66) 339-28-25Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Veronese Таємна вечірка 71 см 75825V4
Розмір 71х22 см
матеріал — полістоун, покритий бронзою
фірма Veronese
Традиційний актуальний сюжет для розпису чернеток трапезних: остання вечеря Його зі своїми учням. Миттєве мовлення слівжер: "Один із вас видасть мене". Реакція дванадцяти учнів XV вражає своєю реалістичністю, різноманітністю й емоційністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 71 мм |
| Матеріал | Полістоун |
- Ціна: 14 978 ₴
