
Вазон "Венго" з металу і дерева без утеплення
15 171 ₴
- Під замовлення
- Код: 150
Відправка з 14 квітня 2026+380 (68) 788-21-47
КиевстарViber
- +380 (66) 339-28-25Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
- Вазони виготовлений з металу і дерев'яної рейки
- Всередині металевий каркас
- Розмір: довжина 700 мм * висота 700 мм * ширина 700 мм
- Колір: венге
- Покриття: водна блакить
- можемо внести зміни в будь-який вибраний вами виріб: форма, розмір, покриття, колір, порода дерева та інше.
Для того, щоб отримати більше інформації про товари нашого виробництва зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
І ми зробимо все як треба!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральне дерево |
- Ціна: 15 171 ₴



